Сервісний центр ЛьвівТех, виконує гарантійне обслуговування продукції ASUS :

  • ноутбуки;
  • нетбуки;
  • планшети;
  • мережеве обладнання;

 Гарантія на продукцію ASUS

Гарантія від ASUS є обмеженою* і поширюється на продукцію, завезену в Україну офіційними імпортерами ASUS та придбану новою через наших авторизованих партнерів з продажу для особистого непрофесійного використання.

Скористатися перевагами гарантії можна за умови, що несправності пристрою, що виникли, викликані дефектом, пов'язаним з його виробництвом, з урахуванням дотримання правил експлуатації, викладених у «Посібнику користувача», і протягом гарантійного терміну.

Гарантійні зобов'язання ASUS поширюються тільки на оригінальну конфігурацію обладнання. Всі компоненти, відремонтовані або замінені сервісний центром ASUS будуть мати гарантію на загальний термін гарантії продукту, що залишився, або щонайменше 3 місяці з моменту заміни. Всі дефектні деталі, замінені на нові при ремонті, автоматично переходять у власність ASUS.

Передача пристрою до сервісного центру ASUS протягом гарантійного терміну не означає, що він буде відремонтований безкоштовно. Після прийому пристрою сервісний центр ASUS залишає за собою право перевірити дійсність гарантії.

Важливо! Дата виробництва продукту визначається за серійним номером обладнання. Перший символ серійного номера позначає рік виробництва (1-9 = 2001-2009 р., A = 2010 р., B = 2011 р., C = 2012 р., D = 2013 р., E = 2014р., F = 2015р.) , Другий символ – номер місяця виробництва даного пристрою (1-9 – січень-вересень, А – жовтень , В – листопад , С – грудень).

Локальна гарантія – гарантія всередині країни, в якій був куплений продукт.

Глобальна гарантія – гарантія по всьому світу, де діють сервісні центри ASUS.

Більш детально про гарантію на продукцію ASUS на офіційному сайті виробника

Інформація про акумуляторні батареї ASUS

 

                                                                                  (032) 232 95 27     (067) 674 64 59        Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.