Торгова марка DEX на підтвердження якості своєї продукції дає гарантію на свою техніку до двох років з моменту продажу виробу,

залежно від продукту, з правом обміну на аналогічну у випадку несправності вироби з вини заводу-виробника (за умови експлуатації виробу без порушень правил експлуатації, без механічних пошкоджень і слідів розтину).
 
Обмінна техніка: у разі несправності виробу з вини заводу-виробника протягом гарантійного терміну проводиться обмін техніки на аналогічну в торговельній мережі.
 
Підставою для обміну виробу або ремонту в авторизованому сервісному центрі є правильно оформлений і повністю заповнений гарантійний талон в момент продажу, де обов'язково мають бути вказані модель, серійний номер виробу, дата продажу виробу, назва і штамп торгуючої організації, а також документ, який підтверджує факт покупки виробу (касовий або товарний чек).

Список техніки для обміну або компенсації, якої необхідне укладення авторизованого СЦ або головного СЦ DEX:

Пилососи - Висновок авторизованого СЦ або головного СЦ DEX
Електронні книги - Висновок авторизованого СЦ або головного СЦ DEX
ПК планшетні - Висновок авторизованого СЦ або головного СЦ DEX
Смартфони на ОС Android - Висновок авторизованого СЦ або головного СЦ DEX
LCD-телевізори - Висновок авторизованого СЦ або головного СЦ

                                                                                  (032) 232 95 27     (067) 674 64 59        Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.