Робота з гуртовими клієнтами

Сервісний центр "Львівтех" пропонує додаткові послуги з обслуговування гуртовихї клієнтів (комп'ютерні торговельні мережі і магазини, організації з великим парком техніки):

 

  • окремий приймальний пункт - обладнання здається в ремонт окремо від роздрібних клієнтів і без черги. Тим самим значно скорочується час від моменту доставки обладнання в приймальний пункт до початку ремонту інженером. Співробітники приймального пункту мають навички роботи з корпоративними клієнтами, враховують специфіку прийому в ремонт великих обсягів устаткування.
  • логістика обладнання - організація доставки клієнтського обладнання нашим автотранспортом.
  • спрощена методика роботи - в цілях мінімізації часових втрат транспорту та експедиторів оптових клієнтів максимально спрощені і прискорені внутрішні процеси. Устаткування приймається без огляду по єдиному загальному документу, огляд прийнятого обладнання проводиться вже після здачі в ремонт.
  • лояльність - можливість впровадження технологій клієнта в запропоновану схему обслуговування.
  • моніторинг * - можливість моніторингу статусу обладнання, що знаходиться в ремонті в режимі реального часу.
  • персональний менеджер - кожен гуртовий клієнт має закріпленого за собою менеджера, який точно знає технологію обслуговування, специфіку техніки яка здається в ремонт і особливості документообігу. З менеджером проводиться узгодження термінів і вартості ремонту. Персональний менеджер завжди постарається увійти в становище клієнта у випадку виникнення проблем і докладе всі сили для швидкого і кваліфікованого вирішення питання.

З питань роботи з гуртовими клієнтами Ви можете отримати інформацію, написавши листа на електронну адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

* - У стадії розробки

 

 

 

                                                                                  (032) 232 95 27     (067) 674 64 59        Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.